Kulturombudsträff, 2020-02-13
Antal erhållna enkätsvar:  29

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Förnamn * - Data
Antal svar på frågan: 29 
Annika
Anela
Elizabeth
Susanne
Johan
Christina
Helena
Heléne
Anna
Marta
Monica
Catharina
Felix
Anna-Karin
Ylva
Frida
Camilla
Ann-Charlotte
birgitta
Helene
Hanna
Filippa
Göran
Kerstin
catherine
Elena
Jadranka
Regina
Bodil

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Efternamn * - Data
Antal svar på frågan: 29 
Johansson
Muradbegovic
Bagge
Frick
Westerlund
Flodin
Wikner
Hedell
Wibom
Bielanski
Jonsson
Carlsson
Unsöld
Larsson
Crabo
Bärnarp
Sköld
Säfbom
cullborg norrman
Kjellqvist
Ekden
von Essen
Forsberg
Linke
couturier
Petersson
Naskova
Arbelund
Sundström

Mina uppgifter (obligatorisk *) - E-postadress (arbetsmail) * - Data
Antal svar på frågan: 29 
annika.anki.johansson@edu.stockholm.se
anela.muradbegovic@edu.stockholm.se
elizabeth.bagge@edu.stockholm.se
susanne.frick@uppsala.se
johan.westerlund@edu.stockholm.se
christina.flodin@edu.stockholm.se
Helena.wikner@edu.stockholm.se
helene.hedell@edu.stockholm.se
anna.wibom@edu.stockholm.se
marta.bielanski@meskola.se
monica.jonsson@bergsundsskolan.se
catharina.a.carlsson@edu.stockholm.se
felix.unsold@edu.stockholm.se
anna-karin.larsson2@Pysslingen.se
ylva.crabo@edu.stockholm.se
camillaskold83@gmail.com
camillaskold83@gmail.com
ann-charlotte.safbom@edu.stockholm.se
birgitta.norrman-cullborg@edu.stockholm.se
helene.kjellqvist@edu.stockholm.se
hanna.ekden@edu.stockholm.se
filippa.vonessen@tsgymnasiet.se
goran.forsberg@edu.stockholm.se
kerstin.linke@edu.stockholm.se
catherine.couturier@edu.stockholm.se
elena.petersson@edu.stockholm.se
jadranka.naskova@edu.stockholm.se
regina.arbelund@edu.stockholm.se
Bodil.sundstrom@atletica.nu

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Bekräfta E-postadress * - Data
Antal svar på frågan: 29 
annika.anki.johansson@edu.stockholm.se
anela.muradbegovic@edu.stockholm.se
elizabeth.bagge@edu.stockholm.se
susanne.frick@uppsala.se
johan.westerlund@edu.stockholm.se
christina.flodin@edu.stockholm.se
Helena.wikner@edu.stockholm.se
helene.hedell@edu.stockholm.se
anna.wibom@edu.stockholm.se
marta.bielanski@meskola.se
monica.jonsson@bergsundsskolan.se
catharina.a.carlsson@edu.stockholm.se
felix.unsold@edu.stockholm.se
anna-karin.larsson2@Pysslingen.se
ylva.crabo@edu.stockholm.se
camillaskold83@gmail.com
camillaskold83@gmail.com
ann-charlotte.safbom@edu.stockholm.se
birgitta.norrman-cullborg@edu.stockholm.se
helene.kjellqvist@edu.stockholm.se
hanna.ekden@edu.stockholm.se
filippa.vonessen@tsgymnasiet.se
goran.forsberg@edu.stockholm.se
kerstin.linke@edu.stockholm.se
catherine.couturier@edu.stockholm.se
elena.petersson@edu.stockholm.se
jadranka.naskova@edu.stockholm.se
regina.arbelund@edu.stockholm.se
Bodil.sundstrom@atletica.nu

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Telefonnummer - Data
Antal svar på frågan: 25 
0704186831
070 492 68 01
0723220640
0187278335
076-1231835
076 124 88 89
0739860961
0762846727
0739362812
0762685301
0733105893
+358194137715
0703458477
0761233385
0739926306
0768200465
08-50840550
0702504685
0765559842
0765559842
0707147537
076-1244198
0739057970
0707760443
07038132

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Huvudman (vi accepterar endast anmälningar från dig som arbetar inom Stockholms stad) * - Data
Antal svar på frågan: 29 
chart(1)Stockholms stad2379,3%
chart(2)Fristående verksamhet i Stockholm stad620,7%

graph

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Skolform * - Data
Antal svar på frågan: 29 
chart(1)Förskola413,8%
chart(2)Grundskola2069,0%
chart(3)Gymnasieskola310,3%
chart(4)Annat26,9%

graph

Mina uppgifter (obligatorisk *) - - Namn på förskola/skola/annat * - Data
Antal svar på frågan: 29 
Karlbergs skola
Enbacksskolan
Snösätyraskolan
Uppsala kommun
Unga Berättar - Kulturskolan Stockholm
Ålstensskolan
Karlbergsskola
Eriksdalsskolan
Nya Elementar
Maria Elementarskola
Bergsundsskolan
Abrahamsbergsskolan
KatarinaNorraSkola
Hamnskolan
ESS
WilmerAlda AB
WilmerAlda AB
Eriksdalsskolan
Kungsholmen Västra Gymnasium
abrahamsbergsskolan
Abrahamsbergsskolan
Teknik & servicegymnasiet
Spånga grundskola
Bredängsskolan
Högalidsskolan
Rinkebyskolan
Hägersten-Liljeholmen stadsdelsförvaltning
Bagarmossens skola
Atletica

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Yrkesroll/funktion * - Data
Antal svar på frågan: 29 
chart(1)Barnskötare13,4%
chart(2)Förskollärare310,3%
chart(3)Lärare1758,6%
chart(4)Modersmålslärare00%
chart(5)Spec.lärare/spec.pedagog26,9%
chart(6)Skolbibliotekspersonal00%
chart(7)Skolledare13,4%
chart(8)Annan roll, beskriv nedan517,2%

graph

Mina uppgifter (obligatorisk *) - - Annan roll - Data
Antal svar på frågan: 29 
Kulturombud
Textillärare/ kulturombud
kulturombud
Kultursekreterare
Utvecklingsledare
Administrativ chef
Resurslärare
Sv, Ma
Nej
kulturombud
Bildlärare
-
Musiklärare
Lärare
Specialpedagog
nej
nej
Nej
Bildlärare
data
data
Förstelärare
Utvecklingspedagog kultur
IT-pedagog
x
MVP, Ombud
Digitaliseringsansvarig/projektsamordnare
bildlärare
Nej

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Info till arrangören (ex. hörselslinga) - Data
Antal svar på frågan: 4 
nej
nej
Nej
nedsatt hörsel

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Vegetariskt - Data
Antal svar på frågan: 26 
chart(1)Ja1448,3%
chart(2)Nej1241,4%
chart(3)Antal som ej svarat310,3%

graph

Mina uppgifter (obligatorisk *) - Eventuell allergi eller annan specialkost - Data
Antal svar på frågan: 11 
Vegan
Glutenfritt
Glutenintolerant
Lactos
diabetiker
Nötter
nej
nej
Nej
Ej nötter
Nej